WHO omylem vypustila pravdu o COVID 19

1233

Světová zdravotnická organizace konečně potvrdila to, co už mnoho měsíců říkají mnozí odborníci a studie – koronavirus není o nic smrtelnější a nebezpečnější než sezónní chřipka.

Vrcholové vedení WHO to oznámilo na zvláštním zasedání 34členné výkonné rady WHO v pondělí 5. října. Zdá se však, že si toho nikdo nevšiml.

Ve skutečnosti se také zdá, že to ani oni sami nepochopili.

Na tomto zasedání Dr. Michael Ryan, vedoucí pro mimořádné události (Program – SD) WHO, uvedl, že věří, že přibližně 10% světové populace bylo infikováno Sars-Cov-2. Toto je jejich „nejlepší odhad“ a obrovský nárůst oproti počtu úředně uznaných případů (asi 35 milionů).

Dr. Margaret Harris, zástupce WHO, toto číslo později potvrdila s tím, že je založena na průměru všech širokých sérologických studií prováděných po celém světě.

Ačkoli se to WHO snažila vykreslit jako špatné, Dr. Ryan dokonce řekl, že to znamená, že „drtivá většina světa zůstává v bezpečí“. To je opravdu dobrá zpráva. A to opět potvrzuje, že virus není tak nebezpečný, jak všichni předpovídali.

Světová populace je přibližně 7,8 miliardy. Pokud je infikováno 10%, pak to dává 780 milionů případů. Celkový počet obětí, který se v současnosti připisuje infekcím Sars-Cov-2, je 1 061 539.

Úmrtnost na infekci je tedy přibližně 0,14%. Což je plně v souladu (s podobným ukazatelem – SD) sezónní chřipce a předpovědi mnoha odborníků z celého světa.

0,14% – více než 24krát MÉNĚ než „předběžný údaj“ WHO o 3,4%, oznámený již v březnu. Tento údaj byl použit v těch modelech, které se používají k ospravedlnění “ Lockdownu “ a dalších zákazů.

Ve skutečnosti, vzhledem k nadhodnocení odhadovaných úmrtí na Covid, je úmrtnost na tuto infekci pravděpodobně ještě nižší než 0,14% a mohla by naznačovat, že Covid je mnohem méně nebezpečný než chřipka.

Žádná z předních médií si toho nevšimla. Ačkoli mnoho médií vysílala slova Dr. Ryana, všichni se snažili diváky děsit a vyvolat paniku.

Je zřejmé, že ani oni, ani WHO nebyli schopni provést jednoduchou matematiku, která nám ukazuje, že je to dobrá zpráva. A také – že skeptici Covid měli vždy pravdu.

Překlad: DEMIURG