Tradiční japonská bambusová flétna – relaxace

1010

Někdy ta nejpohodlnější hudba pochází z naší minulosti. Tato hodinová stopa je nepřetržitým tokem zenové hudby v tradičním japonském stylu, s flétnami a dalšími krásnými hudebními prvky. Je to skvělá trať, kterou musíte mít na pozadí relace Qi Gong nebo Tai Chi.

Můžete si ji také jednoduše nechat na pozadí doma, zatímco budete pokračovat se svým dnem. Hudba má schopnost neuvěřitelně rychle změnit vaše emoce a vyladit frekvence, které má. To je důvod, proč určité druhy hudby, jako je tato, mohou usnadnit, aby byly v lehčí a pozitivnější náladě. Tato tradiční japonská zenová hudba může také hrát přes vnější reproduktory ve vaší zahradě a proměňovat ji v kouzelnou říši divů, plnou magie a divu.


Zjistil jsem, že poslouchání tohoto mi pomáhá při psaní. Inspiruje mě to a pomáhá mé mysli vytvářet asociace způsobem, který není vždy možný. Spousta hudby to dokáže, proto budu poslouchat různé druhy hudby v závislosti na tom, o čem píšu. Působí jako skvělý nástroj kreativity. Stejnou inspiraci najdete i při kreslení a malování.

Pokud prostě hledáte něco, co byste si mohli poslechnout a pomoci vám relaxovat, tato instrumentální tradiční japonská zenová hudba to určitě dokáže. Pokud máte rádi aktivnější meditaci, může vás tato hudba přivést k některým fenomenálním říším, pokud se s ní necháte volně pohybovat. Tak pokračujte a nechte své starosti rozplynout se do minulosti. Užijte si tyto krásné melodie a harmonické a sledujte kanál YouTube a získejte další léčivé zvuky.

Překlad: Demiurg


Zdroj příspěvku