Očkování

1164

Média poslední dobou podporují program kontroly nemocí pomocí vytvářením agresivního strachu a prosazováním legalizace povinného očkování dětí. Zdravotníci také publikovali mnoho článků v médiích, kde nás vyzývají, nechte se očkovat. S řadou zpráv naléhají na lidi, aby více důvěřovali svému lékaři. To znamená, že osoba není inteligentní (je hloupá), pokud jde o péči vlastního zdraví a těla, dává plnou moc lidem, kteří vydělávají miliardy dolarů z léků a zdravotnického systému. Kdo se zdravým rozumem může skutečně věřit, že tyto farmaceutické společnosti upřednostňují zdraví a pohodu naší rodiny? Toto je dokonalý příklad psychologického boje (kontroly mysli) nad veřejností, který vytváří paniku kolem lékařského programu a předepisuje co nejvíce léčiv a očkování, aniž by lidé zpochybňovali nebo demonstrovali náležitou péči to, co dostanou nebo spolknou. Je dobré se zeptat, kdo z této propagandy těží a proč se v médiích tolik propaguje očkování s reklamou „přítel lékař, kterému můžete věřit“?

Všichni jsme viděli mnoho televizních reklam na léky, které opakují stejnou frázi „zeptejte se svého lékaře“, který lék může být pro vás nebo vaši rodinu vhodný. Velké farmaceutické společnosti investují spousty peněz do reklamy na propagaci svých léčiv. Nestarají se, zda fungují, ale hlavně potřebují spotřebitele.                   

Z webových stránek Světové zdravotnické organizace (WHO):

„Globální farmaceutický trh má hodnotu 300 miliard dolarů ročně, přičemž se očekává, že za tři roky dosáhne 400 miliard dolarů. Deset největších farmaceutických společností ovládá více než třetinu tohoto trhu, několik z nich s obratem více než 10 miliard USD ročně se ziskovým rozpětím přibližně 30%. Šest sídlí ve Spojených státech a čtyři v Evropě.Očekává se, že Severní a Jižní Amerika, Evropa a Japonsko budou i nadále představovat 85% světového farmaceutického trhu do 21. století. Podniky v současné době utratí třetinu všech tržeb z prodeje svých produktů, což je asi dvojnásobek toho, co utratí za výzkum a vývoj.

V důsledku tohoto nátlaku na udržování prodeje nyní existuje, v podmínkách WHO, „utkvělý střet zájmů mezi legitimními obchodními cíli výrobců a sociálními, lékařskými a ekonomickými potřebami poskytovatelů a veřejnosti při výběru a užívání léků co nejúčelněji“. To platí zejména tehdy, když jsou farmaceutické společnosti primárním zdrojem informací o nejúčinnějších výrobcích. Dokonce i ve Velké Británii, kde lékařská profese dostává více nezávislých a veřejně financovaných informací než v mnoha jiných zemích, jsou propagační výdaje farmaceutických společností 50krát vyšší než výdaje na veřejné zdraví. „

Je očividně zřejmé, že mezi zdravím a prosperitou veřejnosti existuje masivní střet zájmů, který sahá od miliard dolarů generovanými farmaceutickými společnostmi. Žádný rozumný člověk to nemůže vyvrátit, je to fakt. Veselé reklamy na léky s úsměvem a placenými herci, kteří se skrývají za množstvím peněz, jsou jen jedním z úkolů maskování před lidmi.

Nedotýkáme se ani ponurých úrovní eugenického programu NAA, který je vlastně za touto vakcínou a farmaceutickým programem. Je to o zdravém rozumu a sledování peněz, abychom zjistili, kdo je skutečně placen za provedení tohoto programu.

Podívejme se na některé složky vakcíny. Různé vakcíny obsahují různé složky, které mohou zahrnovat laboratorně modifikované živé nebo inaktivované viry a bakterie, chemikálie, kovy, proteiny, antibiotika, DNA a RNA od lidí, zvířat a hmyzu. Vakcíny obvykle obsahují mnoho z následujících látek:

 * hydroxid hlinitý * fosforečnan hlinitý * síran amonný * amfotericin B * živočišné tkáně, prasečí krev, koňská krev, králičí mozek, * ledviny psa, ledviny opice, * kuřecí embryo, slepičí vejce, kachní vejce * telecí sérum (hovězí) * betapropiolakton * fetální hovězí sérum * formaldehyd * formalín * želatina * glycerol * lidské diploidní buňky (potracené lidské fetální tkáně) * hydrolyzovaná želatina * rtuťový thiomersal (merthiolát) * glutamát monosodný (MSG) * neomycin * neomycin sulfát * fenol červený indikátor * fenoxyethanol (nemrznoucí směs) * difosforečnan draselný * polymyxin B * polysorbát 20 * polysorbát 80 * prasečí hydrolyzát pankreatického kaseinu * zbytkové proteiny MRC5 * sorbitol * tri-n-butylfosfát, *VERO buňky, kontinuální linie opičích ledvinových buněk a * ovčí krev.

Zdravý rozum a myslící mozek jasně řekne lidem / rodičům, že většina z přísad není bezpečná (přinejmenším sporná) pro injekční použití do těla, natož načasování a doporučená dávka vakcíny pro kojence a děti. Opravdu chce někdo, aby se tyto chemikálie, živočišná DNA a hmyz vstříkly přímo do jejich krevního řečiště?

Neuvěřitelná statistika z Národního centra pro očkování ukazují informace, že v roce 1990 byl diagnostikován autismus u 1 z 555 dětí. V roce 2013 byl diagnostikován autismus u 1 z 50 dětí.

Nedávná epidemie spalniček v Disneylandu se stala hnací silou pro očkování. Média vykreslila vše tak, aby rodiče a vyděšení lidé běželi do místní lékárny nebo k lékaři nechat se okamžitě očkovat. Nyní se kalifornští zákonodárci snaží prosadit návrh zákona, kterým se ruší výhody očkování dětí, což znamená, že se snaží zbavit rodičovského práva, aby se rozhodli, zda své dítě nechají očkovat. To jsou některé z těch mnoha mediálních příběhů, které popisují rodiče, kteří se rozhodli neočkovat své dítě a jsou odpovědné za smrt druhých, čímž vystavují další děti riziku úmrtí. Je to hra na ovládání mysli, oběť – diskriminace, která se snaží vytvořit rozdělení mezi rodiči očkovaných a neočkovaných dětí. Když se rodiče bojí, že jejich neočkované dítě bude vyloučeno a ztratí své (očkované) kamarády ve škole od rozzlobených rodičů a učitelů – zda podlehne tlaku, nechat se očkovat? Tato taktika psychologické války je opovrženíhodná.

Je důležité „neskočit na rozjetý vůz“ se spikleneckou rétorikou, ale v každém případě shromažďovat tyto informace a prostudovat je se zdravým rozumem a objektivitou. Poslouchejte, kdo co říká, koho zastupuje a proč to říká. Kdo s toho má užitek a kolik peněz je skryto? Je smutné, že mnoho lékařů a lidí si myslí, že očkování a léky jsou dobrá věc, patrně proto, že nevědí o větším programu, který je zcela odpojí lidského nervového systému, také od aktivací duchovních funkcí ve fyzickém těle.

Někdy může humor pomoci upřednostnit seriózní materiál, když se objeví sdělení, které je obtížné sdělit. Je pozitivní, že v hlavním proudu je někdo ochoten se na tento problém v lékařském systému podívat upřímně, ale také s humorem. John Oliver odvádí dobrou práci na svém marketingovém serveru YouTube pro lékaře:

Lisa Regnier

Redakce: „Lámu si hlavu“, když je dítě neočkované a nemůže do jeslí, na tábor mezi očkované děti, koho tím ohrožuje? Nebo to je trest za neočkování?

Odkaz na článek, který to vidí jinak:

Jak na odpírače očkování? Těžko, věří bludům a chybuje i jejich psychika.

https://www.nasezdravotnictvi.cz/aktualita/jak-na-odpirace-ockovani-tezko-veri-bludum-a-chybuje-i-jejich-psychika