Mrak budící zvědavost

743

Záhadný mrak v podobě plujícího černého prstenu se objevil na Pakistánském nebi. Nejednoho obyvatele tento úkaz překvapil a vyvolal proud neobvyklých teorií. Uživatelé internetu se následně předháněli, co tento „plující mrak v podobě prstenu“ znamená, odkud se objevil a zda se nejedná o tajemný pozdrav od mimozemšťanů…. Sociální media byla zaplavena mnoha dotazy občanů, kteří chtěli zjistit „odborné vysvětlení“.

Podobně vypadající černý prsten na obloze se objevil před 6 lety ve Velké Británii v Leamington Spa blízko hradu Warwick, který zachytila na svůj mobil jedna pozorná návštěvnice.

Nick Pope, jeden z expertů na UFO a dokonce předchozí vládní poradce pro nevysvětlitelné jevy, uvedl, že věří, že kruh je „organický“.

„Je to opravdu bizarní obraz. Vypadá to jako kouřový kroužek, ale nevidím důvod, odkud by mohl pocházet.“ dodal.

Jiné alternativy zahrnovaly i nějaký neobvyklý meteorologický jev.

„Jednou z dalších možností je i skutečnost , že tvar byl tvořen miliony včel nebo jiným druhem hmyzu, ale nikdy jsem předtím neslyšel o tom, že by se hmyz choval tímto způsobem, takže pokud je to správné vysvětlení, jedná se o skutečné AKTA – X v reálném životě.“ říká Pope..