Možná, že Země není naše planeta?

601

Podivnou hypotézu o kosmickém původu lidstva předložil americký ekolog Ellis Silver.

Otázka, jak přesně začal na naší planetě život, zůstává otevřená. Někteří vědci však věří, že první živé organismy se objevily na Marsu. Jiné naznačují, že ve vesmíru bylo objeveno mnoho aminokyselin. A proto by se život mohl objevit v celé sluneční soustavě současně. Živé organismy jsou totiž podle jejich názoru všude ve vesmíru. A jen někde život velmi rychle pokročil do složitých forem, naopak jinde vše zůstalo jen na mikrobiální úrovni.

Mezi vědci jsou lidé, kteří věří, že planeta Země není skutečným rodištěm našeho lidstva. A že jsme se ve skutečnosti objevili na jiném místě ve vesmíru. A tento svět jsme náhodou osídlili za starověku.

Toto není naše planeta
V Americe je jeden ekolog, jmenuje se Dr. Ellis Silver. Ten před několika lety napsal knihu, ve které popisuje výše uvedené….

Lidé vůbec nejsou ze Země

Autor tvrdí, že lidé na této planetě nemohou být „domorodci“. A možná sem přišli z úplně jiných míst. Jeho argumenty jsou založené na lidské fyziologii. Popisuje, že jsme se nevyvíjeli spolu s jinými formami života na Zemi. Dle jeho bádání jsme přišli odněkud z vesmíru. Nebo nás sem dokonce přivedly nějaké mimozemské bytosti před desítkami tisíc let.

Zní to šíleně? Nebo je to v rozporu s vaší vírou? Po přečtení této zprávy se mohou vaši přátelé na vás smát a říkat, že čtete šílené teorie… Neposlouchej je. Věří se, že vyšší entity byly skutečně ponechány, aby nás sledovaly…

Ale vážně – proč ne? Možná se opravdu podíváme na známé věci jiným způsobem? Koneckonců, opravdu chceme pochopit naše úkoly v tomto světě a zjistit náš skutečný původ. Kromě toho je Silver stále ekologickým vědcem. Svůj život věnoval čištění Tichého oceánu od plastového odpadu. A kromě toho Silver tvrdí, že jeho kniha je založena na zcela vědeckých pracích. Studoval v ní zjevné rozdíly mezi lidmi a ostatními zvířaty.

Jaká jsou tedy fakta a argumenty tohoto ekologa?

Bolí vás záda? Čas jít domů
Silver věří, že některá chronická lidská onemocnění, jako je bolest zad, mohou naznačovat, že lidé se skutečně vyvinuli ve světě s menší gravitací. Vědec také hovoří o jiných jedinečných lidských vlastnostech. Silver tvrdí, že žádný jiný druh na Zemi nemá takový problém. Poukazuje také na 223 dalších genů u lidí, které se nenacházejí v žádném jiném genomu pozemské bytosti.

Silver věří, že lidská rasa má „vážné nedostatky“, což svědčí o tom, že nejsme z tohoto světa.

„Všichni jsme chronicky nemocní,“ říká Silver. „Pokud najdete osobu, která je 100% zdravá a netrpí žádným (možná skrytým nebo neidentifikovaným) stavem nebo poruchou (v knize je obsáhlý seznam), budu velmi překvapen.“ Neviděl jsem takové lidi.

Ano, nebylo bez důvodu, že se zrodilo slavné přísloví, že neexistují zdraví lidé. Toto téma je velmi neprozkoumané.

Věřím, že mnoho našich problémů pramení z prostého faktu, že hodiny našeho vnitřního organismu jsou nastaveny na 25 hodin.Dokázali to vědci ve spánku. Ale pozemský den trvá pouze 24 hodin, “píše vědec.

Syrové maso? Jezte sami sebe
Ve své knize Silver popisuje, že jedním z možných míst, kde se člověk skutečně objevil, je Alpha Centauri, hvězdný systém nejblíže ke slunci.

Jaké další argumenty vědec popisuje?
Píše, že lidstvo je zjevně nejvyspělejším druhem planety. Člověk je však překvapivě špatně přizpůsoben podmínkám, které naše planeta poskytuje. Sluneční světlo nám dává rakovinu. Přírodní (surová) jídla nám nechutnají. Máme extrémně vysokou úroveň chronických onemocnění a mnohem více. Navíc má mnoho lidí pocit, že jsou v tomto světě cizí. Cítí se jako hosté na této planetě.

Silver naznačuje, že lidstvo se na Zemi nevyvíjelo z konkrétního “ předka “ , ale bylo vyvinuto na úplně jiném místě. Byli jsme přemístěni na Zemi jako plně vyvinutý druh Homo sapiens někde mezi 60 000 a 200 000 lety.

Mohl by mít americký environmentalista pravdu? Je možné, že tato planeta je jen naše kolonie? Myšlenka je zajímavá. A neexistuje jediný argument, který by tuto možnost zcela odmítl…

Překlad: Demiurg