Mimozemská základna na asteroidu Eros

1097

Tchajwanský ufolog Scott Waring je známý tím, že se věnuje studiem oficiálních snímků NASA, které následně zveřejňuje a doplní o svůj názor. Tentokrát studoval povrch asteroidu Eros ze snímku NASA pořízeného ze Země. Našel na něm něco zajímavého.

Podle ufologa je na povrchu asteroidu Eros jasně viditelná umělá struktura obdélníkového tvaru. Ufologovi připadalo velmi vtipné, že si NASA také všimla této struktury, ale interpretace vesmírné agentury se ukázala jako velmi předvídatelná a primitivní. Podle vědců NASA se jedná o velký obdélníkový objekt měřící 45 metrů (148 stop) napříč. Pro toto zjištění již neexistují žádná další vysvětlení.

Ufolog si myslí, že NASA tomuto tématu nevěnovala dostatečnou pozornost, díky uveřejnění je přesvědčen, že vědci nějak zareagují, nebudou moci tento objekt odstranit nebo překreslit.

Bývalý americký vědec James Benford učinil předpoklad, že kosmické objekty pohybující se na stejné oběžné dráze jako naše planeta, mohou být sondami mimozemských civilizací.  Ne všichni vědci podporovali tuto jeho myšlenku, ale kdo ví, možná je Eros jen jedním z těchto asteroidů.

Překlad: Demiurg