Magické karty

841

Hrajete karty? Neznám člověka, který by se neseznámil s nějakou karetní hrou, na kterých jsou vyobrazené obrázky a čísla. Možná patříte také mezi ty, kteří chodí ke kartářce, aby vám vyložila svůj osud. Víte o tom, že karty patří do kategorie, která se nazývá magie.

Magie se zabývá poznatky o člověku s účelem využít ji s „dobyvačnými“ cíly. Jakékoli obracení se k mágům, kteří se zabývají magií, je pro člověka velmi nebezpečné a mnohokrát se to neobejde bez následků. Jestli jste se tam někdy obraceli, tak je nutno tento prostor uzavřít, protože od vás bude odcházet energie do jejich polí! Magie je využívání znalostí o člověku s kořistními cíli!  Chci říci: „Neexistuje žádná bílá, černá, stříbřitá, chundelatá, vše je to magie!“ Jsou zde pokusy zmást vědomí, ale ve skutečnosti magie je magie!

Znáte historii, kdo dal tarotové karty lidstvu? Byl to Hermes Trismegistos, který je nyní propuštěn z práce, kterou dělal na jemnohmotné úrovni. V knize Tvoření, kde jsou zaznamenány starověké znalosti se dočteme: Člověk byl vytvořen světlem, písmem a číslem.

Již víme, že člověk je také vytvořen světlem, zvukem a barvou. Nyní se otevírají další znalosti o člověku. Když si uvědomíme, že tarotové karty se objevily v Egyptě a jejím prostřednictvím byly předávány znalosti pomocí obrazu a čísel. Každý obraz má svůj význam a osud. Tarotové karty mají dolní a horní úroveň. Vrchní úroveň byla studována pouze vyvolenými lidmi a dolní úroveň byla vržena mezi lidi v podobě hracích karet. Když lidé hrají hrací karty, tak si tvoří svůj osud.

Tato scela nevinná hra v karty, je nevinná zábava, ale ve skutečnosti je to velice závažná věc! Čísla ovlivňují osud člověka! Ani si nemusíte uvědomovat, odkud se k vám dostaly určité události, jsou to ve skutečnosti jemné materiální procesy. Znalosti boha jsou např. Solfeggio frekvence, prostupnost je symbol harmonie.

V současné době jsou známé praktiky, kdy prostřednictvím číselných řad – kódů je možné z organizmu odstranit nemoc. Člověk se koncentruje na číselnou řadu a uzdraví se. Je možné pracovat s informací prostřednictvím číselných řad, protože každé číslo je spojeno, např. s naší sluneční soustavou a s určitou planetou.

Také využívám v běžném životě číselných řad, např. k odstranění negativních účinků a pozvednutí energetické hodnoty nabízeného jídla v restauraci. O těchto praktikách si povíme někdy příště.

Petr Gerhardt st.