Kdo nám zakázal telepatii?

1251

Co je telepatie jste již někdy slyšeli, ale umíte ji používat v běžném životě vědomě? Asi ne, i když řada „lektorů s duchovnem“ vám slíbí, že za několik seminářů a za vzájemnou výměnu energie – oni znalosti a vy peníze, vás tomu naučí.

Znal jsem jednoho člověka, který telepatii uměl vědomě, a s ním pár přátel na celém světě, kteří se po vzájemné telepatické domluvě a v určitý čas se na sebe napojili a komunikovali. Byl to můj děda, který měl řadu schopností, které vám někdy představím. Jak mě vyprávěla matka, tak díky svým schopnostem děda zachránil celou naši rodinu i mě, sic jsem ještě nebyl na světě. Gestapo prohledávalo dům, kde hledalo nějaké materiály, ty tam byly, ale děda s pistolí na zátylku vsugeroval gestapákovi, aby ukončili rabování, což se stalo.

Když jsem byl malý, tak jsem měl s telepatií velké problémy. Věděl jsem, co si někteří lidí myslí, co bude v jejich jednání následovat. Někteří lidé vycítili, co si myslím já o nich a aniž bych něco řekl, tak mi odpovídali na to, co jsem si jen myslel. Problém byl ve škole, musel jsem se naučit „vypnout“ myšlenky, což se mi ne vždy dařilo.

Nyní se dostáváme k tomu, proč píši tento článek. Proč jsme ztratili tuto naši přirozenost, když ji máme v genech, stejně tak jako zvířata, která ji neztratila a běžně ji využívá při komunikaci?

Možná, že jste si také všimli, že váš pejsek nebo kočička již ví, kdy se jejich „páníček“ vrací domů a to někdy i 10 minut před příchodem. Psi vědí, když je „páníček“ chce vzít na procházku, jsou ve vedlejší místnosti a ihned přiběhnou, vám to ani nepřipadá divné. Pamatuji si, když jsem měl se psem jít k veterináři, nebo ho nechat ostříhat a vzal jsem vodítko, pes to již věděl, co bude následovat, veterináře ani stříhání neměl rád. Vždy se musím smát, když sousedka na zahradě jde na procházku se psem a dává mu povely, „jdeme doleva, řekla jsem doleva“.

Telepatie byla používána jako správná forma komunikace, žila v souladu s přírodním prostředím, byla zdravá, dokonalá a krásná tak, jak byla původně vytvořena! Telepatie je o vysílání a přijímání zpráv. Můžete se spojit s kýmkoli a kdekoli na světě. V dávných dobách lidé mezi sebou opravdu komunikovali jen a jen telepaticky. Ve světě, kde jsou myšlenky posílány telepaticky z jedné lidské bytosti na druhou, nemůže existovat nic, jako je podvod, klam, protože ten, kdo by tuto zprávu přijal, tak by to okamžitě věděl. Dnes se telepaticky nedorozumíváme. Jak jsme o tuto naši vlastnost přišli, to nám ji někdo vzal a proč? Proč by to někdo dělal, když schopnost lidské bytosti telepaticky komunikovat, byla vytvořena přirozeně?

Tolik otázek najednou. Když se podíváme kolem sebe, tak dnešní svět je v hluboké krizi morální, mravní, politické, kdy přetvářka se lží si podávají ruce a k tomu většina lidí zůstává zcela lhostejná. Kdyby na světě nebylo lží a podvodů, protože by nenašly „úrodnou půdu“, to by se nám žilo. Neskutečně mnoho lží je kolem nás.

Tento proces odstraňování telepatických schopností u lidí začal před mnoha a mnoha tisíci lety. Ti, kteří převzali tuto planetu, nepotřebovali, aby lidé žili ve vzájemné lásce a štěstí, naopak potřebovali lidi rozdělit, vytvořit chaos, strach, závist, žárlivost a další vlastnosti, kterých bychom se tak rádi zbavili.

Nejprve lidem odebrali telepatii, intuici, formou genetických úprav, změnou komunikace pomocí zavedením jazyka, norem, zákonů, vytvořením bohů, ale hlavně ztrátou paměti. Byl to dlouhý proces, který se jim povedl, protože ve svém oboru jsou mistři. Kdo by si dnes pomyslil, že můžeme vzájemně komunikovat bez použití slov, cítit pravdu a že tuto vlastnost máme v sobě.

Telepatii jsme, jako lidstvo ztratili, vzdělaní lidé byli vychováni, aby věřili, že telepatie neexistuje, dokonce mnoho lidí si myslí, že telepatie je blbost, „fejk njús“. Doufám, že nepatříte mezi ně!

Ti vyvolení se dnes učí jak se dostávat do vědomí lidí, jak získávat od lidí informace, jak vytvořit svou převahu bez toho, aby ji někdo zaznamenal. Kontrolují telefony, internet, přes účinný kamerový systém, vás najdou na celém světě. Jdou na to jinou cestou, než tomu bylo v dávných dobách. Není nad to, když můžete ovládat lidi, to egu dělá opravdu dobře. Bohužel si neuvědomují, že v těchto končinách, stejně tak jako v celém vesmíru, dobro vždy vítězí nad lží, sic to není na první pohled vidět. Pro nás, kteří jsme omezeni časem žití, trvá vše dlouho, ale pohledem Vesmíru je tomu jinak.

Na závěr trocha optimismu. Telepatie se dá opravdu učit, ale záleží jen na vás, zda jí chcete používat.

Mám pro vás test, při kterém zjistíte svoji úroveň telepatických schopností. Tento test navrhl angličan Rupert Sheldrake, který se dostal do podvědomí jako průkopník teorie morfické rezonance, doufám, že vám pomůže zjistit, jak na tom jste.

Pozoruje tě někdo

Toto je jeden z nejjednodušších experimentů, který vám pomůže určit vaše telepatické schopnosti. Můžete ho provádět doma nebo v práci. Osoba, která bude hádat, sedí se zavázanýma očima, za ním, ve vzdálenosti několika metrů, by měla být další osoba, která se musí pozorně soustředit a sledovat osobu se zavázanýma očima po dobu 10 vteřin, nebo se dívat „někam jinam“ a přemýšlet o něčem abstraktním.

Jedna relace trvá 20 vteřin. Po uplynutí přiděleného času by měl následovat zvukový signál (např. zvonek) a odpovídající (se zavázanýma očima) musí okamžitě odpovědět ano nebo ne podle pocitu, který prožil v danou dobu. V tuto chvíli výsledky zaznamenává třetí osoba, která vydává zvukový signál a zároveň pečlivě zapisuje reakci odpovídajícího. Tento pokus se opakuje celkem 20krát, po kterém se spočítají odpovědi ano-ne.

Dívá se někdo na vaši fotku

Jednodušší verze předchozího experimentu, která eliminuje cizí hluk (jako jsou pohyby testované osoby stojící za zády). Člověk se dívá na fotografii testovaného, který sedí v jiné místnosti a velmi se na ni soustředí (nebo ne). V tomto případě by měl být vydán zvukový signál (10vteřin) a třetí osoba by měla zaznamenat výsledek ano-ne, opět 20krát.

Výsledky

12 a výše správných odpovědí označuje telepatické napojení s pozorovatelem

Doufám, že jsem to sepsal srozumitelně.

Petr Gerhardt st.