Invaze humanoidních netopýrů

899

V dubnu 2020 začaly přicházet zprávy z Číny a Argentiny o výskytu podivných tvorů připomínajících křížence krysy, žáby, netopýra – možná také s přítomností části humanoidní DNA.

Úvodní zprávy tvrdí, že se tato stvoření mohla zmutovat smícháním DNA netopýra a žáby za účelem vytvoření mutantní verze, které mohli uniknout z tajné laboratoře někde v oblasti.

Toto stvoření může létat, plazit se a také plavat.

Podle místních médií zahájily vládní agentury rozsáhlé vyšetřování tohoto incidentu a doposud izolovaly některá podivná stvoření.

Tajné hybridní experimenty probíhají v laboratořích po celém světě a můžeme se jen domnívat, proč tomu tak je a jaký je jeho účel. Jedna věc je známá, žijeme v neobvyklé době.


Redakční komentář The Big The One:

Podle vědeckých údajů, žije na Zemi asi 10 milionů různých druhů živočichů, sami odborníci mají neurčitou představu o celku.

Co můžeme říci o obyčejných mexických hospodyních, které když uvidí nemocného a hladového psa, tak ho považují za chupacabra. Proto první univerzální myšlenkou byl předpoklad, že takzvaná „šestikřídlá“ zvířata, která jsou zachycena na fotografii / videu z Asie, je vzácný druh zvířete, o kterém málokdo ví.

Když porovnáme to, co bylo zachyceno na fotografii a videu, s tím, co bylo napsáno  o „šestikřídlém“ v příručce, tak hovoříme skutečně o „šestikřídlém“ mutantovi, který byl použit jako základ pro experiment. Tato vzácná forma, doposud nebyla biologům známa.

Pozoruhodné je, že tato zvířata připomínající obrovské netopýry byla nalezena uprostřed pandemie Covid-19, která podle některých vědců pochází od netopýrů. Je tedy možné, že tito tvorové, kteří z nějakého důvodu byli zalezlí v dírách, schovávali se, množili se a způsobovali u lidí infekci.

V tuto chvíli, ve světle možného vztahu zvířat s Covidem-19, vyvstávají pochybnosti. Odkud skutečně přišli? Možná armáda vytvořila virový obchod s lidskou a netopýrovou DNA? Nebo jsou za vším někteří mimozemšťané? Nebo se jedná o nějaký nový super vyspělý druh, který „Marťané“ připravují jako na nástupce lidí na Zemi? Kdo ví…

Překlad: Demiurg