Hledání pravdy 2

119

Linda Moulton-Howe

Jak přibývá mých rozhovorů a diskusí s mnoha lidmi v souvislosti s únosy, vynořují se v mé práci paralelní témata. Ozývají se mi hlasy z armády a také od několika vysloužilých informátorů z vládních zpravodajských agentur, kteří mě chtějí upozornit na realitu mimozemské přítomnosti, že v tomto smyslu je vše velmi komplikované a nejednoznačné.

Bylo to poprvé, kdy se mnou mluvil někdo na vládní úrovni, který se vší vážností mluvil o jedné z mimozemských přítomností na Zemi, vojenském zdroji z Washingtonu, DC.

Tvrdil, že přišel do přímého kontaktu s jedním nelidským druhem, jako je tento.

Souhlasil, že si se mnou promluví o Šedých, které znal jako IBS, vládní zkratka pro mimozemské biologické bytosti. Vojenský zdroj uvedl, že výše uvedená kresba je „téměř jako fotografie CHD“. Rozdíl je pouze v barvě kůže, podobné jako u šedé cementové dlažby.

Bylo mi také řečeno, že mezi Inhuman se šedou kůží se u některých druhů změnila barva na krémovou, hnědou nebo světle zelenou v závislosti na jejich stravě. Oči IBS nejsou silně skloněné, ale všechny jsou mandlového tvaru s tmavě hnědými duhovkami. Zeptala jsem se, zda má CHD pod povrchem hnědých očí svislé zornice podobné hadům, jak je popisovali unesení v kontaktu s Šedými. Muž z vlády vypadal nejistě, ale zdůraznil, že IBS má hlavu ve tvaru hrušky, nikoli trojúhelníkovou špičatou bradu jako ostatní Šedí, kteří na rozdíl od IBS nejsou přátelští k lidem.

Také jsem si uvědomila, že IBS, Šedí, Vysocí Šedí, Blonďatí humanoidi a Reptiliáni… Všichni vytvářejí biologické androidy naprogramované jejich mimozemskými stvořiteli, aby vykonávali různé funkce. Řekl, že původním zdrojem IBS je pouštní planeta obíhající kolem dvou sluncí Zeta Reticuli 1 a 2, která se nachází ve vzdálenosti asi 39 světelných let od Země.

Obloha planety IBS je popisována jako jasná až tmavá, ale nikdy tmavá.

Tuto pastelovou kresbu vytvořil jeden z mužů unesených v Coloradu. Koncem listopadu 1985 jeli s manželkou v autě a na dálnici poblíž Longmontu v Coloradu je zachytil modrozelený paprsek. Celý incident s mnoha fotografiemi a ilustracemi je v mé první knize Strange Harvest.

Můj vojenský zdroj tvrdil: IBS jsou považováni za přátelští, kteří neunášejí lidi. Ale musel uznat, že pokud je ilustrace manžela téměř podobná fotografii CHD, tak to ukazuje, že CHD manžele opravdu unesl. Dvojici odvezli v autě   z dálnice z Longmontu v Coloradu do lesů, kde na zemi spočívala loď ve tvaru vejce podepřená rohovými sloupky.

Washingtonský vojenský zdroj věděl o mém projektu Home Box Office TV , který mě 9. dubna 1983 přivedl na leteckou základnu Kirtland.

Tam mi bylo ukázáno, co bylo považováno za dokument z brífinku s nejmenovaným prezidentem Spojených států, který řekl: „Tito mimozemšťané biologicky zmanipulovali DNA již vyvinutých primátů, aby vytvořili Homo sapiens.“ Vojenský zdroj potvrdil, že je to pravda. Zdůraznil, že nikdo v americké vládě s přístupem k těmto znalostem by nechtěl být naživu, kdyby nebo když bylo takové oznámení vysíláno po celém světě: lidé jsou experimentální androidi někoho jiného a kříženci lidí a mimozemšťanů.

Zdroj uvedl, že osobně mluvil s kapitánem amerického letectva přijímajícím telepatickou komunikaci od „nečlověka“ na místě havárie v oblasti Roswellu v roce 1949, nikoli z havárie v červenci 1947.

Na místě havárie v roce 1949 kapitán letectva obdržel telepatickou zprávu od IBS, která ležela v troskách mezi mrtvými. Řekl, že ve své hlavě slyšel pláč a cítil bolest vycházející z těla IBS, který ležel na zemi. Když si vyšší orgány uvědomili, že IBS telepaticky komunikuje s kapitánem, oficiálně kapitánovi nařídili, aby zůstal s entitou nazvanou IBS-1 v laboratoři Los Alamos v Novém Mexiku, dokud entita z neznámých důvodů 18. června 1952 nezemřela.

Kapitán, který pobýval s IBS-1, tvrdil: Mimozemšťan řekl, že reinkarnace, zpracování duší je mechanismus vesmíru.

Také tvrdil, že jedním z nejdůležitějších telepatických přenosů, který kdy obdržel, bylo: „Udělali jsme tě. Umístili jsme tě sem na Zem, ale je na tobě, abys na ní žil.“ Když jsem se ho zeptala, co si myslí, že to znamená, odpověděl: „Lindo, klíčem ke všemu je vytvoření tělesných schránek pro hybridy lidí a mimozemšťanů mimozemšťany, do kterých můžeš vložit životní sílu a vědomí mimozemšťanů.“ Ale nerozuměl tomu rozšířenému programu.

Unesená Linda Porter mi řekla, že Kudlanky a bytosti typu CHD jí ukázaly technologii vzkříšení prostřednictvím klonování v trubici se světlem. Pak si uvědomila, že je pro ně životně důležité uchovávat určité duchovní entity v lidských nádobách pro určitá časová období. Ale to nevysvětluje, proč by měl být Homo sapiens použit k vytvoření hybridních kontejnerových těl, aby se zachovala životní síla mimozemšťanů.

Toto je moje třetí kniha, „Záblesky jiných realit, svazek 2“, „Vysoká podivnost“ , poprvé vydaná v roce 1998. Téměř okamžitě po zveřejnění, jedné noci ve Philadelphii, kde jsem bydlela, jsem zvedla telefon. Tichý mužský hlas na druhém konci, aniž by se představil, začal říkat: „Myslím, že bys měla vědět, že tvoje nová kniha rozvířila sršní hnízdo na Majestic 12 ve Washingtonu. Gratulujeme“. Pak zavěsil hluboký hlas.

Od počátku 80. let, po odvysílání mého dokumentu „Podivná sklizeň“ v televizi, jsem dostávala cenné příspěvky od dvou různých vládních agentů, kteří chtěli slyšet mé otázky o mimozemské přítomnosti na Zemi a o tom, proč se zdá, že se mimozemská přítomnost tak silně zaměřuje na genetické plodiny od lidí a zvířat. Jeden z nich byl důchodce z Washingtonu, DC. Druhý pokračoval ve službě na jihozápadě. Tvrdili, že pracují pro tajnou skupinu Majestic 12 .

Oba zdůrazňovali, že druhy CHD se šedou pletí a mandlovýma tmavě hnědýma očima se liší od menší postavy hubenějších Šedých s trojúhelníkovým obličejem a velkýma černýma šikmýma očima.

Muži si mysleli, že IBS jsou našimi spojenci, ale nevěřili Šedým se špičatou bradou, „kteří nám lžou.“ To bylo varování. Vysvětlení informátorů o prvotních inteligencích vytvářejících biologické androidy a hybridy pomáhá objasnit velký zmatek od 60. let, kdy únosci popisovali mnoho různých druhů tvorů, od insektoidů po vysoké, bledé humanoidy, s bílými, černými nebo zrzavými vlasy. Zatím co jiná mimozemská stvoření byla popsána jako vzpřímení, humanoidní, aligátoři nebo ještěři známí také jako reptiliáni.

Vládní zasvěcenci říkají, že se vytvářejí různé druhy hybridů a androidů, aby plnili různé planetární úkoly na naší planetě, v celé sluneční soustavě a dokonce i za galaxií Mléčné dráhy v jiných galaxiích.

Oba muži mě léta pravidelně zásobovali informacemi, které jsem nebyla schopna potvrdit. Nyní jsem se to rozhodla udělat v kontextu jiných hlasů, jiných vojenských a zpravodajských důstojníků, kteří jsou si vědomi přítomnosti mimozemšťanů na Zemi. Respektuji jejich žádost o anonymitu a slučuji jejich informace do jednoho hlasu, který ve své výše zmíněné třetí knize označuji jako Sherman.

Sherman říkal: je pravda, že skupina Majestic 12 byla vytvořena v souladu s výkonnými nařízeními prezidenta Harryho Trumana v roce 1947. Podle charty bylo posláním Majestic 12 studovat fenomén UFO, stejně jako obnovovat havarované mimozemské disky a těla, reverzně analyzovat mimozemskou technologii a studovat zajaté mimozemské bytosti. A přesto byly aktivity skupiny zaměřeny na udržení veřejnosti a médií v nevědomosti o mimozemské přítomnosti za každou cenu a zabránění všeobecné paniky a v zájmu národní bezpečnosti skrýt pokročilé mimozemské technologie před nepřáteli studené války.

Sherman tvrdil, že v 90. letech 20. století, Majestic 12 změnil svůj písmenný a číselný kód na jiný začínající písmenem E, jako Edward 2.

Zeptala jsem se Shermana, jestli osobně viděl nelidskou technologii, když pracoval pro Majestic 12 ? Odpověděl, že drží IBS zařízení zvané Žlutá kniha, technologii podobnou modernímu iPadu. Slova na obrazovce žlutě zářila. 3D obrazy mohou vznikat podobným způsobem jako hologramový vysílač princezny Leiy ze série Star Wars .

Sherman vysvětlil, že trojrozměrné obrázky ve žluté knize jsou výsledkem schopnosti CHD „zachycovat čas a přetáčet ho“. Konkrétně zdůraznil: „Nemluvím o videích. Nemluvím o filmu. Nemluvím o fotografiích. Mám na mysli doslova vzít si čas a přetočit ho zpět.“ IBS má přístup a může manipulovat s časovými toky. Díky této technologii žluté knihy se zachovala většina planetárního vývoje Země. Sherman věřil, že IBS sledovala účinky svých genetických manipulací na Zemi po dlouhou dobu, v souladu s nějakým velkým, velkým programem IBS v této pozemské laboratoři.

Sherman tvrdí: Bylo mu řečeno, že IHD provádí genetické experimenty v Bhútánu, Tibetu a Nepálu.

„Transplantovali“ některé pozměněné hybridy mezi lidmi a mimozemšťany do toho, čemu říkáme Yucatan a guatemalská oblast Střední Ameriky.

Také tvrdil, že IBS použila sklizeň DNA shromážděnou v Bhútánu a zmanipulovala ji během jiného genetického experimentu daleko, daleko, na druhé straně světa od Himalájí. Pak v roce 850 našeho letopočtu z nějakého neznámého důvodu IBS vychovala většinu ET/Mayských hybridů a teleportovala je na jinou planetu.

Zeptala jsem se Shermana: „Pak je tedy pravda, že IBS a možná i další mimozemské skupiny, jako jsou Annunaki, manipulovaly s DNA již vyvinutých primátů, aby vytvořili Homo sapiens, jak mi bylo ukázáno v instruktážním dokumentu na letecké základně Kirtland 9. 1983?“ (Začíním nahrávat)

Sherman : Ano, to je těžká otázka. IBS tu byly minimálně od dob dinosaurů. Podle příspěvku, který jsem četl, IBS sklízeli jeden z každého druhu dinosaura a umístili je buď do jedné velké planetární zoo, nebo na jinou planetu. Stalo se to nejméně před 68 miliony let nebo ještě déle. Takže předpokládám, že od té doby tu experimentují s formami života.

Linda : A co mrzačení zvířat?

Sherman : Zvířata byla zraněna mimozemšťany. Nechali jsme je experimentovat na zvířatech, nejen na skotu. Nevím, jestli si to uvědomujete nebo ne, ale v Arktidě a na Aljašce bylo nalezeno mnoho záhadně mrtvých losů a sobů. Mysleli jsme si, že je to součást experimentu s CHD, ale nedokázali jsme přesně zjistit, co se děje.

Obecně IBS chtěla dělat experimenty, takže naše vláda si myslela, že by bylo lepší souhlasit s pokusy na zvířatech místo pokusů na lidech. Navíc, aby toho nebylo málo, aby zakryla mrzačení zvířat, zahájila naše vláda vojenský program na testování určitých biologických léků na zvířatech. To vše kvůli zakrytí programu mrzačení mimozemšťanů.

Linda : Řekni mi, přicházejí IBS sami na pastviny a odřezávají tkáně zvířat, způsobují zranění?

Sherman : Poté, co jsme mluvili více s IBS, vysvětlili: „Musíte pochopit, že abyste se stali vyspělou civilizací, musíte mít roboty a androidy, aby mohli vykonávat tyto druhy úkolů.“

Linda : Shermane říkáš, že skupina Majestic 12 si začíná uvědomovat, že IBS androidi mohou vypadat jakkoli.

Sherman : Androidi mohli mít libovolnou konfiguraci v závislosti na tom, jakou misi chtěl IBS provést. CSI řídí většinu pozemských operací a my nemůžeme kontrolovat všechno, co dělají. Ale můžu říct, že IBS jsou skvělí ekologové. Vynikající. Jsou schopni udělat Sierra Club vypadat jako Brownie Scouts. Byli velmi znepokojeni našimi jadernými testy, použitými znečišťujícími materiály, které poškozovaly nejen Zemi, ale i další dimenze tohoto vesmíru.

Linda : Shermane, myslíš tím, že naše atomové bomby ovlivnily jiné formy života nebo dokonce jiné dimenze?

Sherman : Správně. Takže jedna z věcí, o kterých IBS má zájem, je zastavení nadzemního testování atomových bomb.

Linda : Z vašeho pohledu, jsou CHD jedinými nelidmi, kteří na této planetě prováděli genetické experimenty?

Sherman : Všechno, co vím, začali s IBS experimentem, ale nemohli udržet ostatní vesmírné cestovatele mimo. Galaxií pronikly zvěsti, že tato planeta je zvláštní místo k návštěvě a že různé experimenty neprobíhaly přesně tak, jak IBS chtěla. Součástí problému s CHD byla přítomnost padouchů, kteří také dělali experimenty, které by nám mohly ublížit. Bylo to opravdu matoucí, když došlo na určení, kdo chce lidem pomáhat a kdo ne.

Linda : Ve zprávách o únosech lidé popisují výtvory, které vypadají jako kudlanky. Kdo to jsou?

Sherman : Podle toho, co jsem slyšel, by to mohli být velmi pokročilí androidi, schopní dohlížet na dlouhodobé projekty trvající tisíce nebo možná miliony let. Nejsem si ale jistý s kým a pro koho pracují.

Linda : Jaká je souvislost mezi šedými se špičatými bradami a CHD?

Sherman : Svého času to byli nepřátelé. Dnes již žijí bez válek a IBS nekontroluje Šedé. Šedí si jdou za svým, IBS dělají také své.

Linda : Existuje hierarchie mezi cizími druhy?

Sherman : Pokud víme, různé skupiny mimozemšťanů spolu nespolupracují. Myslím, že před 6000 lety byla válka mezi IBS a takzvanými Blonďáky o územní práva na nějakou planetu. Nevím, jestli se taková válka odehrála tady na Zemi, nebo v souhvězdí Zeta Reticuli, nebo někde jinde.

Linda : To znamená, že obě skupiny IBS a Blonďtí humanoidi vyrábějí androidy, aby pro ně pracovali na různých planetách?

Sherman : Také tomu tak rozumím. Androidi se vyskytují v mnoha různých variantách – insekticoidi, reptiliáni, šedí, humanoidi, blondýni, muži v černém a další. Všichni mají implantovaný mozek schopný jednat samostatně nebo pod dálkovým ovládáním. Paradoxně si myslíme, že některé z těchto geneticky upravených výtvorů jsou inteligentnější než jejich tvůrci. CHD a blonďatí humanoidi vědí, jak snadné je kombinovat genomy a DNA. Jsou schopni vyrábět roboty a androidy, kteří mohou být tím, čím chtějí být. Je dobré si uvědomit, že tito mimozemšťané jsou o miliony let vyspělejší než my.

Linda : Říkal jste, že IBS dokonce vyráběli tělesné nádoby podobné Blondýnům, které sami uměli ovládat, a naopak. Blonďáci vytvářejí tělesné nádoby podobné IBS, které také mohou ovládat. Představte si vícevrstvou šachovou hru, ve které potřebujete technologii, která vám řekne, kteří hráči se skutečně skrývají za převlekem svého těla. Řekněte mi, jsou genetické experimenty IHD v Tibetu spojeny nějakým způsobem s dalajlámou?

Myslíte reinkarnaci do různých bytostí v různých cyklech života? Odpovídá tento koncept tomu, co IBS údajně řekl kapitánovi letectva v roce 1949? O tom, že zpracováním duší je mechanismus vesmíru?

K mému velkému překvapení Sherman odpověděl:

Sherman : Přesně tak. Jen duší je tolik, že je lze pouze průběžně zpracovávat.

Linda : Skrze život tvoří těla, která jsou nádobami?

Sherman : Správně. Přesně tak.

Linda : Shermane, co se stane, když je v kontejneru více těl než duší?

Sherman : Nevím. Ale duše jsou nějak propojené. Myslím, že nám vysvětlili: protože IBS tu byli velmi dlouho, dozvěděli se, že ve vesmíru je spousta duší, které je třeba zpracovat. A to znamená multivesmír s mnoha vesmíry. 

Linda : Shermane, pokud je v tomto vesmíru konečný počet duší a IBS to ví, tak proč žijeme na planetě, která má neustálý exponenciální nárůst počtu těl? Znamená to, že ne všechna těla mají duši?

Sherman : Asi máš pravdu.

Linda : Pokud ne všechna těla kontejnerů mají duše, pak by IBS i Blonďatí humanoidi vsadili na duše? Takže duše by mohly být, řekněme, měnou království?

Sherman : Myslím, že je to možné. Nikdy předtím jsem o tom takhle nepřemýšlel.

Linda : Někteří výzkumníci únosů, jako je Dr. Leo Sprinkle, psycholog z Wyomingu, a psychiatr z Harvardské univerzity, Dr. John Mack, oznámili, že se zdálo, že jde o stejnou CHD nebo možná jiný druh Grey zapojený do lidské existence, od života k životu. V regresních sezeních minulých životů se stejné mimozemské bytosti objevují při narození a smrti.

Sherman : Nevím. Vím jen to, že když tělo nádoby zemře, duše si uchová myšlenky nebo něco jiného z právě prožitého života. Žlutá kniha uvedla, že IBS se velmi obává o lidské duše, pokud se náš konkrétní druh bude nadále chovat tak, jak se chovají. Bojí se, že si poškodíme těla kontejnerů, což zase může poškodit duše. Věděl jsem, že kontejnery jsou lidská těla, a proto se IBS tak zabývá tím, co děláme – válkami a vším tím. Obávají se, že naše nádoby poškodí naši duši.

Jeden chlapík z Majestic 12 , který ve Žluté knize viděl víc než já, se mnou mluvil o analogii. Říkal: když něco dáte do nádoby a pak to vylijete, vždy tam zbude nějaká usazenina. Něco v duši zůstává. Takže když umístíte duši do různých nádob, zachytí spad ze všech různých nádob, do kterých byla umístěna. Málo zbylo, ale zůstává nedotčené. Předpokládám, že toto je věčnost, kdy není konce. Zeptal jsem se ho, opotřebuje se duše po tolika přepracováních? Odpověděl ne. Ne. Duše se nikdy neopotřebuje. Nejvyšší Bytost se stará o to, aby se to nikdy nestalo.

Linda : Při prohlížení stránek mé knihy mi kolega výzkumník a právník Michael Pill ze Shatsbury ve státě Massachusetts napsal: „Koncept duše sbírající déšť by mohl vysvětlit, proč máme vzpomínky z minulých životů.“ Mohla by také vysvětlit, proč po tisících let a kdo ví, kolik bídných životů strávených odpracováním karmy nashromážděné v jednom nebo více zlověstných životech, stále může člověk cítit svůdné kouzlo temné strany.

Sedm smrtelných hříchů je jako dravci. Zmocnili se vás dříve, než jste si uvědomili jejich samotnou přítomnost. IBS říkají: vše, co se děje ve vašem životě, se již stalo dříve. Myslím, že to znamená, že jsme uprostřed velkého kruhu. A vše se pohybuje v kruhu.

Vidím to takto: Země byla stvořena během jednoho dne. Stejně jako před pěti miliardami let se nyní Slunce chystá expandovat. Stejně jako tehdy bude Země pohlcena a zničena. Vše se vrátí ve velkém třesku. A pak vše začne znovu.

Zajímalo by mě, když se ve Žluté knize mluvilo o Nejvyšší bytosti, říkalo se v ní něco o paralelních dimenzích nebo paralelních časových liniích nebo o něčem takovém?

Sherman : Ne, nic. Lindo, mimozemšťané mluvili o rozlehlosti vesmíru a o tom, jak se to hemží formami života. A o Nejvyšší Bytosti , která vytváří duše, nádoby a distribuuje duše mezi nádoby. Pro IBS je to prostě zásadní fakt.

Linda : Pokud nás IBS stvořila a umístila sem, musel k tomu být důvod?

Sherman : To je další dobrá otázka. Jediné, co mohu říci, je když jsem se zeptal starého muže z Majestic 12 na duše a proč nás IBS stvořil, odpověď zněla: „To bys nechtěl vědět.“ Náš vesmír je jen jedním z miliard vesmírů. Jsou jako zrnka písku na ostrově a samotný ostrov je obklopen studeným temným mořem.

Linda : A co je ve studeném temném moři?

Sherman : Na tuto otázku starší muž z Majestic 12 odpověděl stejně: „Nechtěli byste to vědět.“

Linda : Sherman a někteří z unesených říkají, že hlavním důvodem mrzačení a únosů zvířat je vytvoření hybridních druhů. Nikdo ale neví, zda hybridy nahradí současný model kontejneru známý jako Homo sapiens. Existuje pocit, že ať již nelidé dělají cokoli, je to spojeno s přežitím, nás i jich.

Sherman : Možná. Vím jen, že IBS musel manipulovat s DNA primátů dlouho předtím, než byli stvořeni lidé.

To znamená, že měla být provedena řada experimentů, jako neandrtálci před kromaňonci. Neandrtálci jsou pryč. Proto kdo ví, co je v programu pro lidi zahrnuto. (Konec nahrávání)

Linda : Mnoho staletí genetické manipulace jinými mozky mi bylo nakonec v roce 1999 objasněno analytikem CIA. Řekl, že jeho úkolem bylo sledovat „geopolitické územní konfliktů tří soupeřících frakcí nebo druhů mimozemšťanů“. Analytik řekl, že přítomnost mimozemšťanů byla umístěna v různých částech Země a naší sluneční soustavy. Také, že alespoň jeden druh terraformuje tuto planetu a geneticky manipuluje pozemský život již 270 milionů let.

Jak již řekl Sherman, analytik zdůraznil, že dinosaury vytvořili mimozemšťané. Věřil, že před 66 miliony let buď umožnili, nebo způsobili pád velkého meteoritu do oblasti Mexického zálivu, aby záměrně vymazali jejich experiment s dinosaury.

Pak došlo na Zemi k vzestupu savců, což vedlo k primátům a nám lidem. Analytik CIA se zvláště zajímal o znovuzískání technologie popsané Lindou Porterovou a dalšími v mých výše zmíněných dvou svazcích. Při práci pro CIA se dozvěděla o technologii klonování. Popsala, že on a jeho nadřízení byli intenzivně zaměstnáni lidskými kontejnerovými těly maskujícími konflikty mimozemské přítomnosti prostřednictvím často chaotického vývoje Homo sapiens.

Tak kdo vlastně jsme? Vlastní naši planetu někdo jiný nebo bojuje o její udržení? Jsou lidé nic netušícími pěšáky ve víceúrovňové vesmírné šachové hře? Pokud ano, snaží se nám mimozemský spojenec, Prometheus nebo Enki, pomoci se pohybovat rychleji, abychom přežili? Jak o tom mluvil seržant CJ v předchozí epizodě tohoto pořadu. Existuje skutečně nějaká hrozba ze strany mimozemšťanů? Co se stane, když se Zeus, Osiris nebo Jehova vrátí?

Vzdálený pozorovatel (jasnovidec) pracující pro americkou CIA ve Fort Meade v Marylandu v polovině 80. let dostal nějaké neobvyklé informace o přátelských a nepřátelských „nelidí“.

Podělím se o ně s vámi v příštím díle pořadu Hledání pravdy.