Hledání pravdy

126

Linda Moulton-Howe

Epizoda 1

Odhalení kontaktérů s mimozemšťany

Ahoj, já jsem Linda Moulton-Howe. Od absolvování Stanfordské univerzity, kde natáčím lékařské a vědecké dokumenty, jsem prozkoumávala svět převážně z faktografické perspektivy. Jsem hledačem pravdy o této planetě, této sluneční soustavě a vesmíru za sluneční soustavou.

Program Hledač pravdy zahrnuje výzkum symbolů nalezených na povrchu trosek v Roswellu ve 40. letech 20. století a dále na mnoha dalších místech, což nás přivádí k seržantovi americké armády CJ, jak mu říkám, a jeho ženě. Případ se stal 29. června 2015. Viděli disk o průměru 250 metrů, jak se vznášel nad jejich náklaďákem ve Wadley ve státě Georgia.

Celý střed obrovského disku zabíraly symboly. Několik symbolů se mi zdálo velmi podobných těm, které namaloval seržant James Penniston po půlnoci 26. prosince 1980 v Randlesham Woods poblíž letecké základny Bentwater Woodbridge.

Nyní začněme porovnáním symbolů lodi Wadley a symbolů v incidentu v Randlesham Forest.

Zdá se, že symbol zcela vlevo na disku ve Wadley v Georgii odpovídá symbolu zcela vlevo dole, který nakreslil James Penniston poté, co se dotkl vyčnívajícího symbolu na černé, hladké, trojúhelníkové lodi, dlouhé 2,7 metru, v Rendlesham Forest. Anglie, 26. prosince 1980 ve tři hodiny ráno. A přesto na kresbě seržanta Pennistona prsten kolem trojúhelníku se dvěma černými kruhy připomíná druhý symbol přímo na Wadleyho disku. Znázorňuje prsten kolem trojúhelníku se dvěma kruhy.

Seržant CJ a jeho žena byli velmi zmateni tím, co se stalo. CJ zkontroloval navigaci a pokračoval na severozápad do Atlanty ve státě Georgia, ale po jiné silnici. Nakonec se 29. června 2015 v 7:36 ubytovali v hotelu Magnuson v Kennesaw severně od Atlanty.

Celý den spali a pak večer vyjeli na silnici vedoucí do Kentucky.

Potvrzení o kreditní kartě za pokoj v Motelu 6 v Paducah, Kentucky potvrzuje, že CJ a jeho rodina se přihlásili 30. června 2015 v 5:13. Vyčerpaní šli okamžitě spát. Brzy se seržant CJ probudil v koupelně svého apartmá Motelu 6 s kuličkovým perem v jedné ruce a stvrzenkou z motelu ve druhé ruce. CJ zíral v hněvu a zmatku na zadní stranu účtenky, pokrytou čtverečky a pomlčkami a končící písmeny WTF. Co je WTF?

Při nahrávání našeho prvního rozhovoru o této extrémní zvláštnosti požádal, aby byl jeho hlas elektronicky změněn, protože byl v aktivní službě a přál si zůstat v anonymitě. Takže to, co se chystáte slyšet, je upravený mužský hlas. Seržant CJ vypráví živý sen, který se mu zdál, než se probudil na toaletě svého motelového pokoje. Ve snu světle šedý mimozemšťan s tmavými čočkami přes lidské oči, jen větší, varuje před hrozbou pro Zemi. (Nahrávání začíná)

Linda : Viděl jsi symboly ve svých snech nebo v mysli?

CJ : Obvykle ve spánku. A poprvé se to stalo, když jsem byl v hotelu, nepamatuji si, že bych vstal z postele a šel na záchod s propiskou v ruce, kam jsem si udělal poznámku. Po dokončení nahrávání jsem se tam doslova probudil.

Linda : Opakovaly se postavy kromě čtverců a svislých pruhů?

CJ : Ano. Znovu jsem je viděl ve svých snech.

Linda : Můžeš popsat ten sen?

CJ : Ano, všude kolem je úplná tma, kolem se něco řítilo, zprava doleva. Byl mírně nasvícený, měl světle modrou barvu.

Linda : Máš ve snu dojem, co říkají?

CJ : Něco jako Rada pěti, myslím.

Linda : Rada pěti? A co říkají?

CJ : Je to spíše varování. Příprava na něco. Varování o tom, co se může stát, může stát, nebo se brzy stane, nebo něco podobného. Dělají vše, co mohou, snaží se nám pomoci. Jsou téměř na pokraji nedostatečného zastoupení a my potřebujeme pomoc a co nejdříve, abychom nepropásli naši šanci.

Linda : Viděl jsi ve svých snech nějaké humanoidy jakéhokoli tvaru, velikosti nebo typu?

CJ : Ano, madam.

Linda : Jaký druh?

CJ : Kůže je podobná naší, jen má šedavou barvu. podlouhlé hlavy. Další oční bulvy. Oči jsou také větší.

Ve snu, který jsem měl, mi jeden stál u nohou; a viděl jsem na jeho tváři trochu vzrušení, i když se snažil zůstat klidný.

Linda : Dostali jste telepatické vjemy varování, které pro nás nestačily, ale byly pro ně velmi důležité? Že se něco stane a stane se z toho velký problém, že se tyto bytosti snažily pomoci, ale nyní nemohou, protože je jich málo proti těm, kteří jsou tady?

CJ : Pravděpodobně něco takového; varování před tím, co děláme. Naše činy nám mohou ublížit; například vysíláme signály do vesmíru, což není vůbec bezpečné. Máme technologii, kterou je třeba vyvinout, ale přede všemi ji udržet v tajnosti, za zavřenými dveřmi, zamčenou, aby byla dostupná jen určitým jedincům nebo něco podobného. A také umožnit všem myslím se shromáždit a udělat vše mnohem rychleji.

Linda : Nebo varování o tom, co přijde?

CJ : To, co se stalo, na nás mohlo mít negativní dopad. I když vůbec netuším, co by to mohlo být.

Linda : Forwarded is forearmed? Znamenalo by to něco škodlivého?

CJ : Nevím. Vím jen, že nás to ovlivní tady na Zemi. Vím, že náš současný pokrok a technologie, stejně jako náš pokrok, se mohou zpomalit. Jediným východiskem je odhalení a povolení všem, kteří jsou drženi v temnotách nebo kteří nejsou odhaleni… Musíme umožnit vnějším myslím, aby vstoupily, aby pomohly vyřešit problémy, urychlily náš pokrok v technologii, urychlily samotný proces pokroku.

Linda : Pokud se tak nestane, co by se mohlo pokazit?

CJ : Na tuto otázku nemám odpověď. ( Konec nahrávání )

Pokud jde o Radu pěti, CJ řekl, že o ní nikdy neslyšel mimo sen.

Pokud na Googlu hledáte něco o mimozemšťanech nebo mimozemské Radě pěti , výše uvedené jsou jednou z stránek, která nabízí seznam pěti údajných mimozemských ras, včetně E -M -E -R -T -H -E -R , EMERTHER . Webové stránky Alien Axioms popisují EMERTHER jako jednu ze zakládajících ras Rady pěti , starověké a na mnoha úrovních pokročilejší než většina kosmických inteligencí. Zřejmě to byl EMERTHER , kdo se chtěl setkat nebo se setkal s americkým prezidentem Dwightem Eisenhowerem, aby prodiskutoval testování atomových bomb.

EMERTHER varoval lidi, že testy atomových bomb by měly být zastaveny, protože jaderné výbuchy pronikly do jiných dimenzí.

Bez zveřejnění zdroje stránka uvádí: „O pěti mimozemských rasách, které tvoří Radu pěti, je známo velmi málo. Těchto pět ras bránilo Zemi a lidstvo po velmi dlouhou dobu; naposledy se na této planetě setkali v roce 1944.“ Zeptal jsem se seržanta CJ, proč si myslí, že pokročilé mysli by komunikovaly s lidstvem Země prostřednictvím binárních kódů. Odpověděl: „No, možná je to jako symbol jin a jang, černá a bílá. Proto mohou být nuly a jedničky použity pro účely komunikace v celém vesmíru.“

Na Zemi takto vypadá standardní 8bitové binární kódování ASCII (ASCII). Začíná řadou nul ekvivalentních 8 číslicím: 0.0.1.1 0.0.0.0. Velká písmena se liší od malých písmen. Interpunkční znaménka, jako jsou tečky a čárky, mají každý svůj vlastní ukazatel 8bitového kódování. Nechal jsem si přeložit čtverečky a čárky seržanta CJ. Zde je první stránka ukazující, jak vypadají písmena a slova v binárním ASCII.

A nyní nabízím e-mail, jak vše obecně vypadá.

„ Neustálá obrana lidstva. 49º27’N, 11º5’E. Odhalte skryté znalosti VŠEM občanům („všichni“ velkými písmeny). Naléhavá potřeba pokroku pro přežití planety. Pozor na Orion 1350.3 a Zeta Retic 39.1? (Otazník dodal překladatel.) Potom číslo 70. [Dvě kódovaná čísla 1350.3 a 39.1 označují vzdálenost ve světelných letech od Země k mlhovině v Orionu (1350.1) nebo k dvojhvězdnému systému Zeta Reticuli (39.1). Source Grey?] Vyhněte se odesílání zpráv (se signály ). (Slovo „signál“ je v závorkách překladatelem.) [Vyhnout se tomu, aby Šedí zachytili signál?]

Jak jsem řekl, seržant CJ to zapsal v Motelu 6 na zadní stranu stvrzenky o velikosti dopisu v Paducah v Kentucky.

Dřívější zmínky o Zeta Reticuli 1 se poprvé objevují v případu únosu Betty a Barney Hillových z roku 1961 ve White Mountains v New Hampshire.

Toto byl první zaznamenaný únos šedými mimozemšťany na celém světě. Betty Hillová mluvila o jedné z bytostí Šedých, které jí ukazovaly 3D hologram hvězd s čarami, které je spojovaly, který Šedá telepaticky nahrála do Bettyiny mysli. Plné čáry představovaly obchodní cesty spojující některé hvězdné systémy v našem rameni galaxie Mléčná dráha. Místo plných čar byly některé hvězdy spojeny tečkovanými čarami. Šedá bytost telepaticky informovala Betty, že to byly průzkumné cesty a že se zkoumá naše Slunce a sluneční soustava.

Zdá se, že poslední řádek „vyhněte se odesílání zpráv“ odkazuje na informaci, kterou seržant CJ obdržel ve snu o nebezpečí, kterému je Země vystavena v souvislosti s vysíláním signálů SETI, aniž by věděl, kdo je na druhém konci.

Úplně stejné varování přišlo v roce 2015 od Elona Muska, Billa Gatese a fyzika Stephena Hawkinga; varovali SETI a namítali přílišné spoléhání na Umělou inteligenci.

Nyní se vraťme k první linii, která říká: „Neustálá obrana lidstva. 49º27’N, 11º5’E. Za předpokladu, že tato zeměpisná šířka a délka byla místem na Zemi, kde mimozemšťané z Rady pěti chránili lidstvo, pak je velmi zvláštní, že se ukázalo, že je to centrum města Norimberk v Německu.

Během druhé světové války byl Norimberk významným městem pro nacisty a také místem mezinárodních procesů s válečnými zločinci.

Norimberk byl znám také před více než 400 lety, v roce 1561, kdy se na obloze za úsvitu objevily obrovské černé válce. Vylétlo z nich mnoho podivných menších modrých, černých, červených a oranžových koulí, tyčinek a křížků. Mnoho lidí sledovalo, jak se letecké stroje střetly a bojovaly o obrovské černé kopí, které zůstalo hodinu nehybné – dlouhý konflikt. Některá UFO havarovala a shořela. Můžete ho vidět vpravo dole na dřevorytu od známého německého umělce Hanse Glasera.

Takže v té letecké bitvě o UFO, kdo chránil lidstvo? Jak je uvedeno v binárním kódu seržanta CJ , „nepřetržitá obrana lidstva.“ Za co bojovali?

Nyní se pojďme ponořit do binárních zpráv porovnáním řetězce nul a jedniček seržanta CJ se zprávami seržanta Jamese Pennistona z 26. prosince 1980.

Během noci dostali seržant major Penniston, náčelník letectva John Barrows a letecký důstojník Ed Cabansag rozkaz do Randlesham Forest v Anglii, aby prozkoumali podivná barevná světla pohybující se mezi vysokými stromy v lese na civilním pozemku poblíž letecké základny Bentwaters Woodbridge. V té době to byla největší letecká základna NATO. Níže je první stránka binárního kódu napsaného seržantem Pennistonem poté, co se dotkl symbolů, které se objevily na povrchu tajemné, černé, hladké trojúhelníkové lodi na lesní půdě.

Červené svislé pruhy oddělují skupiny osmi nul a jedniček pro srovnání s překladem ASCII kódu pro písmena a čísla. Vpravo je krátký překlad. Tohle je seržant Penniston v roce 1980. Zkoumání lidstva. Následuje otazník. Pak čísla a za nimi číslo 8100 .

Poté následuje strana 2 Pennistonského binárního kódu, což v překladu znamená zeměpisnou šířku a délku. A slovo CONTINUOUS , napsané velkými písmeny.

Strana 3 je přeložena PRO PLANETÁRNÍ POSTUP (vše velkými písmeny).

Strana 4: ČTVRTÁ SOUŘADNICE , CONTINUOUS(?), CEPR (Centrum pro ekonomické a politické reformy) ( ? ) Nevíme, co to je Slovo PŘED. Pak na stránce 5 Pennistonova binárního kódu za slovem „ BEFORE “ napíše KONEC PŘENOSU.

Po dokončení překladu prvních pěti stránek kódu Penniston uvolnil další shluky nul a jedniček. Následuje oficiální překlad Pennistonova osobně schváleného binárního kódu, který přidává souřadnice šesti míst, jejich zeměpisnou šířku a délku.

Toto je Caracol, Belize; Sedona, Arizona; Velká pyramida v Gíze, Egypt; linie Nazca v Peru; Taishan Qiu, Čína (to UFO mělo zelené symboly); Apollónův chrám v Naxos, Řecko.

Pak přišla slova OČI VAŠE OČI, psaná velkými písmeny. Následuje opakování pochybné zeměpisné šířky a délky, které si někteří vykládají jako Hy-Brazil, tajemný ostrov u západního pobřeží Irska nebo Woodbridge v Anglii. Úplně na posledním řádku se opakuje číslice 8100, psaná rovněž velkými písmeny, ZAČÁTEK ROKU 8100 . Pokud odečtete pozemský rok 1980 od 8100, dostanete 6 120 let, možná v budoucnosti, pro cestovatele časem.

V hypnóze Penniston odhalil, že mu bylo telepaticky řečeno, že mimozemšťané přišli ze 40 000 let v naší budoucnosti. Je také logické tvrdit, že cestovatelé v čase ze vzdálené budoucnosti neměli na mysli roční cykly času založené na 365 dnech Země. A také je důležité pochopit, že ve svém zápisníku v řádku nul a jedniček neměl seržant Penniston žádná desetinná místa. Proto podle astronoma Mikea Reida, který přeložil původní záznamy, by každá zeměpisná šířka a délka mohla být kteroukoli z 24 možností.

Například ve druhém řádku, zeměpisná šířka a délka, pokud je desetinná čárka umístěna na jiném místě než High-Brazil, jsou přesně zarovnány s centrem města Woodbridge, poblíž Air Force Base a Randlesham Forest.

Učenci pevně věří, že možnost Woodbridge dává větší smysl, protože loď s černým trojúhelníkem, pokud je to zařízení pro cestování časem, vysílala nepřetržitý proud informací o poloze někomu, kdo poslal černý trojúhelník do Randlesham Forest. Astronom Reid si myslel, že pozemská verze je logičtější než oceány. A producenti Ancient Aliens upřednostňovali myšlenku Hy-Brazil v mystickém oceánu, protože to odpovídalo jejich pojetí starověkého mimozemského tématu.

Hy-Brazil musel být starověký ostrov na západ od Irska, který se objevoval jen jednou za rok. Přidejte k tomu hádankové příběhy lidí na člunech, kteří se snažili dostat na ostrov, a všechny jejich pokusy vždy skončily nezdarem.

Astronom Reed však trval na tom, že centrum města Woodbridge bylo velmi blízko černé hladké trojúhelníkové lodi a její symboly byly telepaticky odeslány v binárním kódu do mysli seržanta Pennistona. Takže centrum města Woodbridge mu dávalo větší smysl.

Nyní porovnejme první překlad binárního kódu seržanta CJ z 30. června 2016 s prvním binárním kontaktním kódem seržanta Pennistona z 26. prosince 1980.

Analogická slova: kontinuální, lidstvo, pokrok, planetární přežití.

Další varování v souvislosti s přežitím planety, které přišlo v podobě binárního kódu, bylo nalezeno v pšeničném poli vedle háje v Crabwood, ve vesnici Pitt, poblíž Winchester Hampshire, Anglie, 15. 2002.

Hlava Šedého mimozemšťana a disk s binárním kódem byly umístěny vedle vysoké televizní antény poblíž letecké základny Winchester. 60 tenkých vodorovných čar bylo považováno za napodobeninu televizního vysílání z počátku 20. století. Kruh v obilí měl být odpovědí na signály pozemní televize. Takže, Crabwood, 15. srpna 2002. Spirála binárního kódu začíná na 0100 0010, což znamená velké písmeno B.

Celý Crabwoodův ASCII překlad binárního helixu zní: „ Dejte si pozor, falešní nositelé dárků a jejich nesplněné sliby. Hodně bolesti, ale ještě je čas. Věřte. ( Špatně napsáno .) Někde poblíž je dobré. Odoláváme lžím. Kanál se uzavírá.

Bylo to varování od mimozemšťana, prezentované jako binární disk v pšeničném poli? Nebo mimozemské varování v podobě pšeničného vzoru? Objekty podobné třem hvězdám na mimozemšťanově rameni připomínají slavné hvězdy v Orionově pásu.

Mnoho lidí si myslí, že hrozba pochází z něčeho, co souvisí se souhvězdí Orionu. Začátkem roku 2016 se pak objeví bývalý důstojník námořnictva a informátor William Mills Tompkins.

Hovořil o tom, jak od druhé světové války několik let pracoval na vytváření zmenšených modelů UFO a dozvěděl se, že americká vláda komunikovala s mimozemskými mimozemšťany, kteří chránili lidstvo a Zemi před nájezdy a zastrašováním plazích humanoidů, původně ze souhvězdí Orion a Draco.

Podobná zpráva se opakovala o 13 let později, 23. června 2015, poblíž letiště v italském Turíně. Právě v tomto městě je údajně uložen pohřební rubáš JežíšeKrista. Genetik Dr. Horace Drew z australského Sydney uvažoval o složitých prstencích tvořených binárním kódem, včetně 128 malých kruhů ve formě přímých čar mezi 16 trojúhelníkovými paprsky vnějšího prstence.

Jeho překlad binárního kódu vnějšího prstence zní: “ Bojte se mimozemšťanů, kteří přinášejí dary .“ Dr. Drew řekl, že letní slunovrat v italském Turíně 23. června 2015 odhalil vzorec: „Vypadá to jako hodiny, u kterých musíte otáčet vnitřním kolem, aby odpovídalo vnějšímu kolu.“

Přestože obsah vnitřního kola binárního kódu zůstává nejasný, Dr. Drew věří, že samotný vzor varuje před událostí typu trojského koně, která nastane na Zemi. Zajímá ho, zda je Trojský kůň skutečně tím nelidským útokem Oriona a Zety Reticuli, před kterým seržant CJ také varoval prostřednictvím binárního kódu 30. června 2015. Stalo se tak pouhých sedm dní po varování v Turíně.

Seržant CJ získával další telepatické stahování, které mu v noci napadlo. Řekl, že čtverečky a čárky se pohybovaly rychleji než předtím, takže bylo pro něj těžké vše zapsat. Také viděl, že některá políčka byla zastíněna. Od 27. října do prvního týdne ledna 2016 mohl přijímat několik nových zpráv a zapisovat si je spolu se svými komentáři k tomu, co se dělo.

(pokračování příště)