ENERGETICKÉ NÁPOJE NIČÍ ZDRAVÍ!

1256

Energetické nápoje jsou k dispozici v každém obchodě s potravinami. Dospělí a dítě si je mohou koupit. Pro některé je to skvělý způsob, jak přežít těžký den a zvýšit hladinu energie. Většina lidí si však neuvědomuje nebo ignoruje vědomí, že cukry a kofein obsažené v energii poškozují jejich zdraví. Proto stojí za to se seznámit s Austinem a jeho příběhem.

Dá se říci, že muž jménem Austin má velké štěstí, že po pravidelné konzumaci energetických nápojů po mnoho měsíců – nezemřel.

Muž je naživu, má rodinu, ale jeho život se dramaticky změnil a to vše díky energetickým nápojům, které přímo ovlivnily jeho mozek.

Byla to jeho žena Brianna, která sdílela příběh o tom, co se stalo jejímu manželovi.

Jednoho dne, když šla Brianna do postele, vůbec si nemyslela, že se její život ráno úplně změní.

Tehdy ji její tchán probudil a oznámil, že Austin měl nehodu. Došlo k němu v důsledku krvácení do mozku, jehož příčina byla původně neznámá.

Později však lékaři řekli Austinově manželce, že po zahájení toxikologické kontroly a po vyloučení drog se ukázalo, že krvácení bylo způsobeno nadměrnou spotřebou energetických nápojů (tento zvyk si přivodil, když začal více a více pracovat ).

Rodina ho mohla vidět až po pěti hodinách, protože byl nutný chirurgický zákrok, který vyžadoval odstranění části lebky.

Dalších několik týdnů pak přineslo mrtvice, otoky, záchvaty a další problémy, na které nikdo nebyl připraven.

Pak přišel čas porodu prvního dítěte.

Pro Briannu to bylo velmi obtížné, protože si myslela, že vedle ní bude Austin, že ji bude držet za ruku a přestřihne pupeční šňůru. Tyto plány však byly v té době nereálné.

Stávají se zázraky?

Ukázalo se, že ano, protože když Brianna porodila dítě, Austin se probudil.

Tak moc mu chtěla ukázat jeho dítě, ale to bylo možné až po dvou měsících .

Jejich život vůbec není snadný, protože neustále dochází k návštěvě lékařů a pobytů v nemocnicích.

Brianna pomáhá jejímu manželovi v každé situaci, při rehabilitaci, chůzi nebo každodenní hygieně.

Austin už není stejný muž jako dřív – nemoc ho změnila, ale Brianna ho stále miluje a spolu bojují, aby získali zpět jeho zdraví.

Energetické nápoje – iluzorní chuť na zdraví

Energetické nápoje jsou velmi oblíbené a mnoho lidí je zneužívá. Jsou chutné, ale také pomáhají probudit se ráno nebo mít energii po celý den. Kromě toho jsou tyto nápoje určeny k podpoře fyzické i duševní práce.

Existuje mnoho reklam na tyto nápoje v televizi, ale stále se málo hovoří o vedlejších účincích jejich pití.

Energetické nápoje totiž poškozují lidské tělo.

Díky nim je tělo uměle stimulováno, ale může dojít i k dehydrataci. Proto je Austinův příběh velmi dobrým příkladem varování a varování o tom, jak může skončit zneužívání energetických nápojů.

Překlad: Demiurg