CORONAVIRUS VACCINE – pokus na lidech??

1290

Vakcína proti koronaviru je v současné době prioritou farmaceutických společností. Americké národní zdravotnické ústavy (NIH) zahajují program, který ve spěchu urychlí vývoj vakcíny proti viru z Číny. Mainstreamová média šířila strach z nemoci, ale již neřekla, že se jedná o obrovský experiment zaměřený na lidstvo.

90 dní do vyhlazení viru

National Institutes of Health (NIH), americká vládní instituce zabývající se biomedicínským a zdravotním výzkumem, která je součástí amerického ministerstva zdravotnictví a sociální péče, na konci ledna 2020 zahájila spolupráci s americkou vakcínovou společností Moderna Inc.

Její zástupci oznámili, že za pouhé tři měsíce budou pravděpodobně testovat první z mnoha potenciálních experimentálních vakcín proti novému koronaviru, který se šíří v Číně i mimo ni.

Vakcína má být založena na genetickém kódu viru Wuhan, přesně na bázi ribonukleové kyseliny (RNA).

Tímto způsobem má být kódován pro antigen specifický pro nemoc, který je dále určen k lepší přípravě imunitního systému pacienta k boji proti skutečnému viru.

Je absurdní, že se vakcína takto rychle vytvoří a že bude připravena dát lidem za pouhých 90 dní.

Zajímavé je, že Moderna Inc., která bude vyrábět a testovat novou RNA vakcínu proti čínskému viru, oznámila finanční dotaci CEPI v 23. ledna 2020 tiskové zprávě  na urychlení vývoje vakcíny proti koronaviru.

Co je CEPI?

Jde o inovativní globální partnerství mezi veřejnými, soukromými, filantropickými organizacemi a organizacemi občanské společnosti, které se prostřednictvím spolupráce snaží urychlit vývoj vakcín proti nově se objevujícím infekčním chorobám.

CEPI založili v Davosu vlády Norska a Indie, Nadace Billa a Melindy Gatese, Wellcome Trust a Světové ekonomické fórum.

Na webové stránce společnosti Moderna Inc. – v dolní části výše uvedené tiskové zprávy je velmi zajímavé prohlášení pod nadpisem „Zvláštní poznámka k budoucím prohlášením“:

[…] nikdy neexistoval komerční produkt využívající technologii MRNA schválenou pro veřejné použití.

Ukázalo se, že americká vláda a farmaceutická společnost hodlají do desítek dnů uvést na trh experimentální produkt, který nebyl nikdy použit nebo licencován pro veřejné použití.

Vakcíny mRNA a jejich technologie jsou experimentální produkty s neznámými vedlejšími účinky, které podle PHG Foundation University of Cambridge mohou zahrnovat zánět nebo autoimunitní reakce.

Krok k depopulaci

Způsob, jakým je celá situace kolem koronaviru, přesně odráží to, co Bill Gates kdysi navrhl jako „řešení“ údajného problému „přeplněnosti“.

V neslavném projevu na vědecké konferenci TED Gates vysvětlil, že vakcíny jsou jedním z klíčů ke snížení úrovně globální populace.

Jaký je lepší způsob, jak toho dosáhnout, než uvolnit masivně patentovaný koronavirus, který by později zničil „zázrak“ patentované vakcíny?

Pravděpodobně by nikdo z vás nešel úmyslně na očkovací test a nechtěl by se stát pokusným králíkem, že?

Určitě byste své dítě nenabídli na očkování jen díky nápadu velkého experimentu, že?

Proto bylo lidstvo manipulováno tak jednoduše karanténou a šířením strachu.