Časopis Rothschildů předpovídal koronaviry více než před rokem

1660

Je těžké uvěřit, že před dvěma měsíci byl tento virus, který pohltil veškerou pozornost médií, finančních trhů a politiků, pro nás absolutně neznámý…“ uvedl generální ředitel Světové zdravotnické organizace. Vzhled viru zabijáka byl však předpovídán před rokem.

Zatímco normální chřipka ročně zabije více než půl milionu lidí na planetě, na nový vir neexistují zatím žádné vakcíny ani účinná léčiva. Generální tajemník WHO zodpovědně uvedl, že vývoj vakcíny a specializovaných vyšetření bude trvat asi rok a půl.

První verze o původu koronaviru byla zpráva, že se lidé nakazí prostřednictvím netopýrů a hadů. 7. února pak bylo oznámeno, že vědci našli potenciálního přechodného hostitele pro infekci. Tím měl být starověký pangolin / luskoun /, který se objevil na Zemi před 60 miliony let. Kmen nalezený v jeho těle je na 99% identický s kmenem nalezeným u infikovaných lidí.

Titulní stránka časopisu THE ECONOMIST 2019

V horní části obálky je panda (Čína). Z východu (kde se nachází Čína) odcházejí čtyři „Jezdci Apokalypsy“ – Pestilence (epidemie coronavirus), Válka (Sýrie, Libye, Afghánistán), Hlad (nedostatek potravin v důsledku epidemií a uzavření hranic), Smrt (z epidemií a války). Nejzajímavějším detailem na obálce je však obrázek podivného zvířete, mnohými považovaného za mravenečníka. Až teprve teď se ukázalo, že je to pangolin / luskoun /. Vzhledem k tomu, že epidemie v Číně začala v prosinci 2019, bylo šifrované krytí prorocké. Hlavním argumentem tohoto proroctví je pangolin, jehož vzhled na obálce nenalezl žádnou interpretaci až do 7. února 2020, kdy bylo oznámeno, že metagenomy pangolinů, koronavirů a infikovaných lidí jsou téměř totožné.

Vlivný britský týdeník The Economist je považován za globální “ hlásnou troubu “ Rothschildů, nejstaršího finančního klanu planety. Nazývají se také tajnými vládci světa, vrcholem „zlaté miliardy“. Podle levných konspiračních teorií je na Zemi dostatek zdrojů pouze pro světovou elitu a personál, který jí slouží – „zlatou miliardu“. Zbytek lidí světa v zákulisí se údajně rozhodl bojovat proti ostatní populaci pomocí válek, hladu, epidemií. Ukazuje se, že Rothschildové poslali zprávu o nové epidemii varováním svých příznivců zašifrovaným obalem. Zdá se, že tomu vše odpovídá – jezdci Apokalypsy z východu, včetně prvního, na bílém koni – Smrt a tajemný pangolin jsou zdrojem strašlivé neznámé infekce. Drtivá většina obyvatel světa přitom o tomto zvířeti neslyšela ani poslední dny.

V této otázce předpovědí se objevil alarmující článek o obchodu s mnoha miliardami vzácných a ohrožených zvířat. Sloni, tygři, lvi a nosorožci zůstávají i nadále v nebezpečí.

V roce 2019 bude tomuto problému věnována velká pozornost, napsal časopis. Colombo bude hostit konferenci na ochranu těchto zvířat. A nacházíme zde velmi zajímavou pasáž. “ Jedním z největších průlomů je čínský zákaz prodeje slonoviny a jejích produktů v roce 2018. Ale někteří obchodníci se slonovinou se přestěhovali na nový trh: pangolíny – luskouni.“ “ Tito mravenečníci, oceněni pro své maso a údajné léčivé vlastnosti, jsou v současné době nejprodávanějším ohroženým druhem na světě.“

Podle Úmluvy o mezinárodním obchodu s ohroženými druhy volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin, jsou pangolíni na seznamu nejvíce chráněných zvířat. V Číně je jejich lov zakázán. Ale to je nezachrání před pytláky. V čínské lidové medicíně se pangolinové používají ke zvýšení potence, léčbě mnoha nemocí, od astmatu až po rakovinu. Maso je považováno za pochoutku. V restauracích pak zaplatíte až 60 – 70 dolarů za kg, samozřejmě nezákonně.

Podle Mezinárodní unie pro ochranu přírody v posledních deseti letech pytláci chytili v asijských a afrických lesích více než 1 milion pangolinů a přepravili je do Číny a Vietnamu. Maso bylo také nezákonně prodáváno na slavném trhu ve Wuhan. Zaměstnanci tohoto trhu se na konci prosince stali prvními pacienty s COVID-19.

Překlad: Demiurg