Vliv zvonů na lidské zdraví

1193

Zvuky zvonů mají příznivé účinky při léčbě nervozity, stresu, vegetovaskulární dystonie a hypertenze. Tato informace se objevila ve vědecké studii, která se zabývala účinky zvonů na lidský organismus. Zvonění také pomáhá při onemocnění peptickým vředem žaludku a dvanáctníku, bronchiálním astmatem, srdečními chorobami, žlučovými kameny, mastopatií. Vyzvánění může pomoci pacientům s infekčními chorobami a posiluje jejich imunitu.

Co stojí za životodárnou silou zvonů, metafyzické podstaty, jde tento úkaz objasnit? Zde není jednoznačný názor, ale vědci, kteří prováděli výzkum tímto směrem, přišli se zajímavými výsledky.

Zvonění uzdravuje duši

Vědci zjistili, že v důsledku zvonění se mění energetické pole člověka. Stává se symetrické, jeho plocha se zvětšuje a objevují se známky obnovy struktury pole.

Zvuky zvonů v prostředí ovlivňují emoční stav člověka. Různé kombinace mohou způsobit smutek nebo radost, přemýšlení nebo nárůst kreativního nadšení.

V 70. letech minulého století sovětští vědci zjistili, že zvuk zvonů pomáhá vyléčil nemoci, jako je nervozita, bezpříčinná úzkost, závratě a nespavost. Různé typy fobií. Poslech zvonkohry nás může zbavit těžkých depresivních stavů a některých duševních chorob.

Bojuje s infekcí

Zvukové vibrace způsobené zvony pokrývají i oblasti, které pro nás nejsou slyšitelné. Neslyšíme oscilace s frekvencí vyšší než 25 kHz takzvaný ultrazvuk, ale jsou to ty, které mohou zabíjet patogeny.

Dnes se mohou pomocí ultrazvuku konzervovat výrobky, sterilizovat lékařské nástroje a kosmické lodě. Použití terapeutických vlastností ultrazvukového spektra zvyšuje imunitu a zkracuje dobu zotavení po infekčních onemocnění.

Bylo zjištěno, že se aktivita patogenních mikroorganismů po použití zvonu snížila o 40%. Zvuk zvonku nesoucího rezonanční ultrazvukové záření může zabít patogenní bakterie a viry během několika vteřin. Ultrazvukové vibrace zvonů ničí jejich skořápku, čímž způsobí, že bakterie nebo virové částice se stanou pro naše zdraví zcela neškodné.

Zmírňuje bolest

Do dnešních dnů, se v některých klášterech, léčí mniši tím, že nad své bolestivé místo umístí vyzvánějící zvonek.

Analgetický účinek zvonů byl studován lékaři v řadě experimentů, kdy byly kovové destičky napodobující zvonky umístěny na oddělení, kde byli léčeni pacienti s rakovinou. Různé velikosti desek umožnily zvolit tón zvuku individuálně pro každého pacienta. V důsledku toho, u třetiny pacientů bolest ustoupila a byli schopni usnout. Další třetina pacientů se zbavila bolestí, které nebyla schopna odstranit ani silná analgetika.

Zdravé cévy

Vědci nedávno zjistili, že zvukové vlny vycházející ze zvonů snižují hydrodynamický odpor krevních cév, což vede ke zvýšenému průtoku krve a lymfy. Ukázalo se, že krevní cévy různých průměrů potřebují vlastní zvukovou frekvenci, tzv. pouze vyzvánění různých druhů zvonů (naladěných) může mít příznivý účinek na všechny cévy najednou.

Návrat mládí

Podle fyziků, kteří studovali zvukové vlny vycházející ze zvonů, tvrdí že v jejich okolí se nacházejí zvláštní ultralehké částice zvané mikroleptony, které vytvářejí elektronová mikropole blokující škodlivé izotopy, volné radikály a navíc, mají omlazující účinky na lidské tělo.

Překlad: Demiurg