Hledání, kam teče energie

417

Máte rádi hádanky? Tak tato bude zaručeně pro Vás

Každá planeta může hostit pouze omezený počet lidských inkarnátů (z pohledu lidí)

Planeta Země může přijmout pouze omezený počet inkarnátů z hlediska energetické únosnosti planety. Když si člověk představí, že na naší planetě je více jak 7 miliard lidí je z tohoto pohledu „už není za 5minut 12, ale je po 12té“.

  1. část příběhu

Představte si, že budete mít farmu, kde budete chovat ovce. Z ovce máte vlnu, ovčí mléko, sýr. Na vaší farmě bude běhat 80 ovcí, vlna se dobře prodává, mléko jde na odbyt, tak si řeknete „Hmm, já mám pastviny, mám 80 ovcí spotřeba je slušná, poptávka roste, zkusím zvednout produkci“. Místo 80 ovcí bude běhat na louce 800 ovcí, zkusím to a ono to nějak dopadne. Důležité je, že poteče mléko a bude vlna, sýr.

Je pouze energie

Energie je jen jedna

Energii nejde zničit, jde ji jen různě transformovat

Když vezmu proutek a zapíchnu ho do mraveniště, mravenci začnou pobíhat sem a tam.

Zvláštní je, že na této planetě nikdy nebyl klid – buď jsou celosvětové války, lokální a když nejsou lokální, tak jsou různé demonstrace. Když nejsou demonstrace, tak jsou hry, všechno jsou to energie. Představte si MS ve fotbale, stadion plný lidí, kteří koukají na 22 fotbalistů (dnešní doba návštěvám nepřeje), jak se tam honí za míčem. Hráči a tento systém mistrovství je nástroj, který vyrábí ohromné množství citově emoční energie.

Otázka, kam ta energie teče?

Jistá badatelská skupina zjistila a spočítala, že mnoho set tisíckrát by tato Země energeticky vybuchla, kdyby tato energie nebyla odčerpána.

Dejte lidem chléb a hry

Války jsou o určité kvalitě – frekvenci citově emoční energie

Konflikty jsou o určité frekvenci citově emoční energie, zvláštní je že velice příbuzný charakter má citově emoční energie, která vznikla u fanoušků při fandění zápasu – toto je vlastně bojiště a dvě strany, které jdou proti sobě (OH, MS, lokální zápasy, hádky v domácnostech), každou vteřinu na této planetě vzniká neuvěřitelné množství konfliktů v rodinách.

Otázka, kam ta energie teče?

2. část příběhu

Máte ovečku, kravičku, do které napojíte přístroj na odsávání mléka, ale potřebujete produkci a určitou specifickou formu energie – speciální formu energie, je potřeba aby se k tomu vytvořilo prostředí, aby ta energie nabíhala.

Té síle nejde o to aby „vymlátila“ ovce (nebude energie), ale jde o to, aby se ovce udržovaly v určitém rozpoložení, určitém sociálním a kolektivním, národním, celosvětovém psychickém a mentálním rozpoložení, aby vibračně běžela produkce.

Již víte?

Předchozí článekBudeme milovat umělou inteligenci?
Další článekRUKA SLÁVY
Profilový obrázek
Jsme si všichni podobní, dvě ruce, dvě nohy, hlava, uvnitř těla orgány, pouze energetické matrice se liší, mužská a ženská. Jsem muž, to jsem poznal již v době, když jsme si společně s dětmi hrály, také jsem poznal, že jsme si podobní, ale ne stejní. Vyrůstal jsem na stráních Jizerských hor, kde na mě většinou dohlížela babička s dědou, byli pro mě vzory a učiteli v jednom. Oba byli Sokolové a vlastenci, to mě alespoň v začátcích nasměrovalo směrem k sportu a k podobnému rčení, jak se zpívá v jedné písni „ Jsi Čech, tak si toho važ, přelez, přeskoč, ale nepodlez…“ Děda byl úžasný člověk, byl studnicí duchovních znalostí, měli jsme knihovnu nabitou autory, které v té době znalo jen pár lidí, na rozdíl od dneška, kdy vychází tisíce autorů s duchovní a esoterickou tématikou. Nejvíce mě ovlivnil Camille Flammarion, hlavně jeho vědecké bádání o posmrtném životě a projevy duše. Nyní s odstupem času si říkám, jak bych se tvářil, kdyby podobné zájmy měly moje děti. Otec fotograf, spoluzakladatel Hi-fi klubu, blázen do muziky mě ovlivnil natolik, že jsem 30 let, jezdil po vlastech českých jako profesionální Dj a deset let jsem vystupoval v českých rádiích jako moderátor. Moje mamka byla vzdělaná osoba, rozdávala kolem sebe radost a pohodu a nezůstávala lhostejná před nespravedlností, pomáhala, kde mohla. Musím se usmívat, to všechno „vóódnes“ čas, jak zpívával Waldemar Matuška. Mám široké spektrum zájmů, rád bych se o ně s Vámi podělil formou článků a je jedno kdo je napsal. Úměrně s prožitými roky na této planetě jsem přišel na to, že nejdůležitější v životě je, cítit se dobře. Pokud Vám i písničky, které jsem pro Vás při brouzdání po internetu vybral pro rádio DEMIURG, kápnou do noty, budu tomu rád. Váš společník pro dobrou náladu Petr Gerhardt st.