Budeme milovat umělou inteligenci?

510

Je velice těžké a skoro nemožné se orientovat na tomto světě, když nám vládne lež, manipulace. Také „strážci pravdy“ v podobě mainstreamových médiích, které by měly obyvatelstvo pravdivě informovat, se staly hlásné trouby (někdy jen trouby) vlád a politických uskupeních.

V současné době máme technokratickou společnost, kdy člověk nevyvíjí sebe, ale stroje. Mnozí z vás jste již slyšeli o Umělé inteligenci, která by se měla propojit s lidským mozkem. Z Umělé inteligence by se stala lidská mysl. Doposud bylo lidské vnímání manipulováno přes informace. Tohle je další fáze, aby lidské vnímání nepotřebovalo manipulaci, protože vše bude přímé.

Chytrá síť

Chytrá síť je navržena tak, aby Umělá inteligence řídila každý aspekt života. Podívejme se jak Umělá inteligence (zkratka UI) se postupně zapojuje do rozhodování věcí.

Čím více se zapojují zbraně a vojenská technologie, kde rozhodnutí nedělají lidé, ale UI. Jdeme do bodu, kdy UI bude rozhodovat, kdo bude žít a kdo ne. To není náhoda.

Chytrá síť je postavená na internetu. Internet je dobrý pro spoustu věcí. Za ním je skrytý motiv, který počítá s chytrou sítí s KOMPLETNÍ LIDSKOU KONTROLOU.

Nyní vidíte, jak se internet mění a odpadávají ty dobré věci, jako je volné šíření, diskuze, a sdílení názorů, což se stává výhoda pro tuto kontrolovanou síť.

O šíření internetu se zasloužila organizace DARPA, což je technické vývojové odvětví Pentagonu. DARPA dává světu úžasné dary, je to „milá“ organizace. Např. Smrtící paprsky, nebo sofistikované zabíjení lidí. Internet zajistila DARPA, a pokud něco chce DARPA, tak to není dobré pro lidi.

Internet se dostal do bodu, kdy je pilířem celé společnosti. Jakmile toho dosáhli, tak mohou začít cenzurovat, omezovat, odebírat to dobré, co se na internetu líbilo.

Dalším krokem pro vytvoření internetu bylo zavedení internetu do věcí. Na internet je připojeno prakticky všechno – lednička, auto, atd. Ten, kdo ho ovládá, ovládá i tyto věci. Nyní se přes internet ovládají miliardy přístrojů a předmětů. Internet bude všude včetně lidské mysli.

Lidský mozek bude připojený na internet přes UI! Pokud všichni mají být připojeni přes internet i vlastní hlavou, tak internet musí být všude. Wi-Fi musí být všude, nebude místo, kde by nebylo pokrytí. Wi-Fi je všude, ve vlacích, autobusech, ale i tak nepokryje celou planetu, proto se nyní nahoru vynášejí doslov tisíce družic, které budou vyzařovat internetové připojení z vesmíru, aby se celá planeta koupala v internetovém připojení, tak aby nikdo nemohl utéct!

Nejvíce satelitů vysílá na oběžnou dráhu ELON MUSK a jeho SPACE X. Elon Musk sám prohlásil, „umělá inteligence může být konec lidstva“.

Když napojíme mozek na UI a ta nám převezme vnímání. Hmm… Co to znamená? Konec lidstva jak ho známe! Proč Elon Musk založil společnost Neuralink k propojení lidského mozku a technologie?

Aby ta síť fungovala, potřebuje síť minimálně 5G. 5G je totálně jiná, nesmírně výkonná, je to nezbytný základ pro chytrou síť, aby propojila veškeré přístroje a nakonec i lidský mozek. Kromě toho je úplně v jiném frekvenčním pásmu než 4G. Má také mnohem větší a silnější dopad na lidské tělo a lidskou psychiku!Proto 5G se zavádí bez jakéhokoli nezávislého testování, protože je jasné, kdyby proběhla nezávislá měření a testování, lidé by byli v šoku!

V porovnání s přelomem 20.století je v energetickém prostředí milionkrát a milionkrát větší radiační záření kvůli technologiím.

Nikdy v historii lidstva se nemusel člověk potýkat a vyrovnávat se s prostředím, kde je takové množství záření!

Nechci vás strašit, ale informovat.